Soccer Stast İnceleme

Soccer Stast güncel bir şekilde yer alan tüm maçların ve liglerin son durumlarını gösteren site. Sıradan olarak yer alan iddaa siteleri ile alakası olmayan daha çok maçlar ile merak edilen her şeyi içerisinde barındırmayı hedef eden tek site. Bu sayede sizler de giriş yaptıktan sonra hangi ligin hangi takımını merak ediyorsunuz kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Site İngilizce olarak yer almakta. Eğer İngilizce bilmiyorsanız sayfa üzerinde mousenin sağ tuşuna tıklarsanız orta kısımda yer alan Türkçe diline çevir çıkacaktır. Ve buna tıklamanız ile sayfanın dili değişecek istediğiniz tüm her şeyi gerçekleştirebileceksiniz. Arama butonları ile yönleri takip ederek merak ettiğiniz her sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu site içerisinde maçlar ile ilgili olan her şey yer alırken bir yandan tüm istatistikleri tablolar üzerinden takip ederek işlemlere devam edebilirsiniz. Sitenin asıl içeriği o an olan maçların skorlarını ve durumlarını canlı bir şekilde sunarken bir yandan oynanmış olan maçların merak edilen her yönünü sunmaktır. Futbol ile ilgili merak edilen her şeyin son durumlarını görebilecek yer alan güncel haberleri ve karşılaşmalara erişim sağlayabileceksiniz. Maçları ve skorları sizlere kesintisiz bir şekilde sunarak futbol ile olan zevkinizi katlayarak yaşamanıza katkı sağlamaktadır.

Neleri içerisinde barındırıyor?

Bu site içerisinde futbol ile ilgili olan her şeye rahat bir şekilde erişim sağlarken bir yandan güncel olarak yer alan karşılaştırmaları görebileceksiniz. Sadece bu da değil bir yandan yer alan ligler, maçlar ve maçların son durumları ile arama butonlarından yardım alarak istediğinize ulaşabileceksiniz.

Her şeyi ana sayfa üzerinden rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bu ana sayfada yer alan üç ana başlık bulunmaktadır. Bunlar;

  1. Ligler
  2. Maçlar
  3. Canlı skorlar

Soccer Stast ile hangisine erişim sağlamak isterseniz ana sayfanın en üst kısmında üç buton yer alır ve bunlara tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Eğer ilk olarak ligler kısmına tıklayarak erişim sağlamayı tercih ederseniz ayrıntılı olarak tüm liglerin a dan z ye varana kadar her şeyini görebileceksiniz. O an hangi ligin, hangi maçı oynuyor ya da son durumları ne halde gibi tüm bilgiler içerisinde yer almakta. İstatistiksel olarak yer alan bilgileri tablolar içerisinden inceleyebilir iddaa oynamayı düşünüyorsanız iyi bir yol gösterici olarak devam edebilirsiniz.

Maçlar kısmında olan butona tıklarsanız o an olan maçlara canlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Canlı bir şekilde erişim sağladığınız maçların yanı sıra önceden olan maçların da son bir hafta içinde olan durumlarını rahat bir şekilde erişebilirsiniz. Son bir haftada olan her şey liste halinde o ligin o takımı kısmında yer alırken istediğiniz an iyi bir yol gösterici olarak bilgi vermektedir. Bu sayfada yer alan tüm takımların son durumlarını da bir tablo halinde rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Canlı skorlar kısmına tıklamayı tercih ederseniz o an olan tüm maçların istediğiniz skorlarına ya da son durumlarına anında erişim sağlayabilirsiniz. O an hangi maç canlı bir şekilde devam ediyorsa saniyesi ile görebileceksiniz.

Soccer Stast  da Ana sayfada;

Hemen üzerinde sizler için birçok lig yer almaktadır. Bu liglere erişim sağlamanız için hem bayraklar ile olan yol gösterici yer alırken bir yandan arama butonundan da erişim olmaktadır. Arjantin Portekiz ya da Rusya gibi oldukça farklı olarak yer alan onlarca da lig yer almaktadır. Burada bayrakların üzerine tıklamayı tercih ederseniz o bayrak hangi lige aitse oraya erişim sağlarsınız. Bunun yanı sıra olarak yer alan alternatifleri içerisinde arama butonu kısmına o ligin ismini de yazarak erişim sağlamanız söz konusu. Ana sayfanın sağ kısımlarında yer alan arama bölümü ile aradığınız takımı da kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Ana sayfa içinde yer alan ve en çok ziyaret edilen konular arasında olan Uluslar arası olan ya da Ulusal kupa gibi birçok farklı yapısı da yer almakta. Bunlar içinde olan tüm takımların istatistik yapılarına kolay bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Hangi takım üst lige atladı ya da hangisi çıkamadı gibi durumları da rahat bir şekilde erişebilirsiniz. Atılan gol sayıları ile durum karşılaştırmalarına rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.